Movies
Ratings
34
OldboyRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 5.0
ClickRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Bone EaterRated ★ 0.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 3.0