Series
Ratings
199
The Pet Girl of SakurasouRated ★ 1.0
Toradora!Rated ★ 5.0
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0- BonobonoRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 5.0- 채채퐁 김치퐁Rated ★ 4.0
- 레카Rated ★ 3.5
- MegaMan NT WarriorRated ★ 4.0
Detective Academy QRated ★ 5.0- Seven of SevenRated ★ 5.0
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
- Fighting FoodonsRated ★ 3.5
- 내 친구 우비소년 1Rated ★ 5.0
- Midori daysRated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: ParisRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: FinaleRated ★ 5.0
HellsingRated ★ 5.0- My Girlfriend and Childhood Friend Fight Too MuchRated ★ 2.0
- The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 1.5