Movies
Ratings
338
Jack ReacherRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 3.0
The Ugly DucklingRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Thread of LiesRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
1917Rated ★ 4.5
Man on High HeelsRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 1.5
The MercilessRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 1.0
Pulp FictionRated ★ 3.0
MudRated ★ 3.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5