Movies
Ratings
361
F1: The MovieRated ★ 4.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
Choir of GodRated ★ 4.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Assault on Wall StreetRated ★ 3.0
The IrishmanRated ★ 4.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The King of KingsRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Black Hawk DownRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0