Movies
Ratings
413
Lady BirdRated ★ 2.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
Innocent WitnessRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 2.5
Yi YiRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.0
Pulp FictionRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 1.5
Se7enRated ★ 3.0
RomaRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
Bad Boys for LifeRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5