Movies
Ratings
17
Jerry MaguireRated ★ 5.0
The Divine MoveRated ★ 2.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
Inside MenRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
OrphanRated ★ 1.0
The NotebookRated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0