Titles you rated
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 4.5- 나루토 5기Rated ★ 4.5
- 유희왕 2기Rated ★ 4.5
- Yu Yu HakushoRated ★ 4.5
- NARUTO 3rd STAGERated ★ 4.5
- 나루토 4기Rated ★ 4.5
- 나루토 2기Rated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.5
A Certain Scientific RailgunRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5