Series
Ratings
114
Never Have I EverRated ★ 4.5
Never Have I EverRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.5
Still Loving YouRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 4.5
Pure LoveRated ★ 3.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
He Who Can't MarryRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 4.5