Series
Ratings
42
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 3.0
Blue TowerRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 3.0
Angry MomRated ★ 4.0
PunchRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Warm and CozyRated ★ 2.0
East of EdenRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Big ManRated ★ 3.0
BrainRated ★ 5.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 5.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Doctor StrangerRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 4.0