Series
Ratings
40
Siren: Survive the IslandRated ★ 4.5- Earth Arcade Season 3Rated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
Earth ArcadeRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Society GameRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5
IRISRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0