Series
Ratings
352
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5- Ms. Undercover BossRated ★ 2.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- 태풍상사Rated ★ 2.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 2.0
Love MeRated ★ 2.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 2.5- Bloody Game Season 3Rated ★ 3.5
S LineRated ★ 2.0
Undercover High SchoolRated ★ 1.5
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0