Series
Ratings
267- Magic Warriors Mir & GaonRated ★ 3.5
- 장금이의 꿈 1기Rated ★ 3.0
- 스피드왕 번개Rated ★ 4.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 4.5
GourmetRated ★ 3.0- Kuk HeeRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
NonstopRated ★ 3.5
Nonstop 5Rated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 2.0
Lovers in PragueRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
Lucky RomanceRated ★ 2.5- New NonstopRated ★ 3.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5