Series
Ratings
214
MirandaRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 0.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 0.5
My Love From Another StarRated ★ 2.0- Louie Season 1Rated ★ 0.5
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Hana KimiRated ★ 1.0
He is BeautifulRated ★ 0.5- Silhwageukjang Joewa BeolRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0