Titles you rated
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 2.5
House of CardsRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
Witch HuntRated ★ 4.0
Woman of DignityRated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 1.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0