Movies
Ratings
72
Bad Boys: Ride or DieRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
LegendRated ★ 2.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5