Movies
Ratings
1339
Ballet BoysRated ★ 3.0
First PositionRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.5
LolitaRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The DepartedRated ★ 3.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0