Movies
Ratings
692
The First Slam DunkRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The RIPRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
MantisRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
UsRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Guard 2Rated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Tooth and the NailRated ★ 3.0