Movies
Ratings
830
HoppersRated ★ 4.0
Crime 101Rated ★ 2.5
SinnersRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
FriendshipRated ★ 3.0
On the Basis of SexRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Will & HarperRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Get SmartRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 4.0