Movies
Ratings
220
Now You See Me 2Rated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 5.0
District B13Rated ★ 4.0
Tomorrow Never DiesRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0