Movies
Ratings
374
Hunter KillerRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
Mortal EnginesRated ★ 2.0
Innocent WitnessRated ★ 4.0
Escape RoomRated ★ 2.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 2.5
VenomRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Take PointRated ★ 0.5
AquamanRated ★ 4.5