Series
Ratings
41
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
EliteRated ★ 4.0
LostRated ★ 3.5
Heart Signal Season 3Rated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0