Movies
Ratings
78
Northern Limit LineRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.0
PonyoRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
FriendRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.5
DittoRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5