Titles you rated
TransamericaRated ★ 4.5- The Future of TongueRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 0.5
Holy MotorsRated ★ 3.0
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 2.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 1.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Maggie's PlanRated ★ 3.5
EqualsRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5