Movies
Ratings
637
100 MetersRated ★ 4.5
That ChristmasRated ★ 3.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
The Deep End of the OceanRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Requiem for a DreamRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Don't Worry DarlingRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0