Titles you rated
- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 4.5- CHAOS;CHILDRated ★ 2.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5- 환승연애, 또 다른 시작Rated ★ 1.5
- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Steins;Gate 0Rated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 1.0
Bloody Game Season 1Rated ★ 3.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0