Titles you rated
Romance TownRated ★ 4.5
All About EveRated ★ 3.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0