Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 3.5
The ResurrectedRated ★ 3.0
Murder MindfullyRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
SomebodyRated ★ 2.5
KarmaRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.5
Study GroupRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.5
Shadow Detective Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 4.5
Bloodhounds Season 1Rated ★ 4.0
Death's GameRated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5