Series
Ratings
215
The Price of ConfessionRated ★ 2.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Uchuujin Tanaka TarouRated ★ 1.5
A Hundred MemoriesRated ★ 0.5- Produce X 101Rated ★ 2.5
Produce 48Rated ★ 3.5
Wanna One GO : ZERO BASERated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.0
Produce 101Rated ★ 3.0- おっさんずラブ SPRated ★ 1.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 2.5
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
NARUTORated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0- Danny PhantomRated ★ 3.0
Ninja Hattori-kunRated ★ 1.5- Nintama RantaroRated ★ 1.5