Series
Ratings
88
Made In AbyssRated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.5
Cardcaptor SakuraRated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Takopii's Original SinRated ★ 5.0
Girls' Last TourRated ★ 5.0
Gushing over Magical GirlsRated ★ 4.5
WITCH WATCHRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 4.5
Don't Toy with Me, Miss NagatoroRated ★ 4.5
Lycoris Recoil Friends are thieves of time.Rated ★ 4.0
Lycoris RecoilRated ★ 4.5
I May Be a Guild Receptionist, but I'll Solo Any Boss to Clock Out on TimeRated ★ 2.5
Spice and Wolf: Merchant Meets the Wise WolfRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 5.0
Alya Sometimes Hides Her Feelings in RussianRated ★ 2.0
With a Fogie Reincarnated as a Pretty Fantasy GirlRated ★ 3.5
Too Many Losing Heroines!Rated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0