Movies
Ratings
26
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
WarcraftRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Despicable Me 3Rated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5