Series
Ratings
52- 일병 김원훈: 보직의 세계Rated ★ 2.0
Cowboy BebopRated ★ 1.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 1.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 9Rated ★ 1.0
ConnectRated ★ 0.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 1.5
The 8 ShowRated ★ 4.0
VigilanteRated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 3.0
The Worst of EvilRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 8Rated ★ 2.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
The DealRated ★ 3.0
Normal PeopleRated ★ 3.5