Series
Ratings
54
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 4.5
Voice: City of AccomplicesRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 5.0
Something in the RainRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5