Series
Ratings
32
MistyRated ★ 4.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 4.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
The LegendRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Mr. BeanRated ★ 4.5
Let's EatRated ★ 4.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0