Movies
Ratings
480
Perfect DaysRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
DuneRated ★ 5.0
Ex MachinaRated ★ 3.5
Haikyuu!! Movie 4: Battle of ConceptsRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 3: Genius and SenseRated ★ 5.0
Haikyuu!! Movie 2: Shousha to HaishaRated ★ 5.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 5.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
IncoherenceRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 1.0
ApocalyptoRated ★ 4.5