Movies
Ratings
1737
The DamnedRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No One Will Save YouRated ★ 3.0
The First OmenRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 3.5
Evil Does Not ExistRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5- Tombstone RefugeeRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.5- Legend of the WaterflowersRated ★ 3.0