Movies
Ratings
372
1917Rated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5