Series
Ratings
288- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.5
High CookieRated ★ 3.0
Marry My HusbandRated ★ 3.0
Pyramid GameRated ★ 3.0
I Am SoloRated ★ 2.0
My Sibling's RomanceRated ★ 2.0
The AuditorsRated ★ 1.0
Death's GameRated ★ 3.0
The 8 ShowRated ★ 3.0- Good PartnerRated ★ 2.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Sweet Tooth Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Tooth Season 1Rated ★ 3.0
Sweet Tooth Season 3Rated ★ 1.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5