Series
Ratings
17
NEW OLD BOYRated ★ 3.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.0
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Mask GirlRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- 한국인의 저주의 역사Rated ★ 3.5
All or Nothing: Tottenham HotspurRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5