Series
Ratings
46- Damn Good CompanyRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
Ready Guy - Get Married FirstRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5
Worlds WithinRated ★ 4.0
My Horrible BossRated ★ 4.5
Capital ScandalRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
One More Happy EndingRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 0.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0