Movies
Ratings
43
Love ActuallyRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.0
What a Girl WantsRated ★ 4.0
It's a Boy Girl ThingRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Sisterhood of the Traveling Pants 2Rated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0