Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.5
The Princess's ManRated ★ 3.5
Steins;Gate 0Rated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Woman of DignityRated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 3.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0