Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
Shopaholic LouisRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0- 원피스 2기Rated ★ 4.0
원피스 1기Rated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0