Movies
Ratings
199
MementoRated ★ 4.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
The Big LebowskiRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
The Kid with a BikeRated ★ 5.0
The LobsterRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
3-IronRated ★ 4.5
I WishRated ★ 5.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
The ChildRated ★ 5.0
The InternshipRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Wind Will Carry Us Bad ma ra khahad bordRated ★ 4.0
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5