Titles you rated
Into the WoodsRated ★ 1.0
MaleficentRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 0.5
Little WomenRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 5.0
The SnowmanRated ★ 5.0
StardustRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 0.5
The Garden of WordsRated ★ 1.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 1.0
Michael Jackson's This Is ItRated ★ 4.5
HelplessRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 0.5