Series
Ratings
113
AdolescenceRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
God's Favorite IdiotRated ★ 3.5
The 8 ShowRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
MaidRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 2: Counter PunchRated ★ 1.5
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.5