Titles you rated
- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5
- 원피스 2기Rated ★ 4.5
원피스 1기Rated ★ 4.5
BarakamonRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 2.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5- Inazuma Eleven GoRated ★ 2.5
- Inazuma Eleven Season 3Rated ★ 4.5
Inazuma Eleven Season 2Rated ★ 5.0
Inazuma Eleven Season 1Rated ★ 4.5
Free!Rated ★ 3.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 1.5