Series
Ratings
43
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.5
D.P.Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Our BluesRated ★ 2.5- Unanswered questionsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Liar GameRated ★ 3.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 2.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
SignalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0