Titles you rated
The ResidenceRated ★ 5.0
Blossoms ShanghaiRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
The MiracleRated ★ 2.0- Excessive ChallengeRated ★ 3.0
XXRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.0
HealerRated ★ 3.0- Reckless ChallengeRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 3.0
Tensou Sentai GoseigerRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 3.0- Magic Kaito 1412Rated ★ 3.0
- Inu X boku Secret ServiceRated ★ 3.0
Band of SistersRated ★ 2.5
The PenthouseRated ★ 3.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5