Movies
Ratings
271
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
ChallengersRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 5.0
AnoraRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
JokerRated ★ 3.5
Lucky, ApartmentRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
UprisingRated ★ 3.0
When Evil LurksRated ★ 1.5
John WickRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 2.5
Kiss of the Spider WomanRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 2.5