Titles you rated
Let the Right One InRated ★ 3.0
Lawrence of ArabiaRated ★ 2.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
Paris, TexasRated ★ 4.0- HumintRated ★ 1.0
WhiplashRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 1.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.0- In the Mood for Love-25th Anniversary Special EditionRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
CrashRated ★ 1.5
Guns & TalksRated ★ 3.5- ChaehwaRated ★ 3.0
CargoRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 5.0
GuestRated ★ 3.0
AlienRated ★ 2.0